21 lutego 2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym etapie Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej.

Turniej rozegrano w hali sportowej Zespołu Szkół w Sokółce. Do rozgrywek zgłosiły się 10-osobowe drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujące SP1 w Sokółce, SP2 w Sokółce i SP w Suchowoli. Na boisku młodzi siatkarze grali w 4-osobowych składach. Niezmiernie cieszy nas sukces obu naszych drużyn. Dziewczęta wróciły z zawodów ze srebrnymi medalami a chłopcy z krążkami brązowymi. Indywidualnie wyróżnieni zostali: Zuzanna Kochanowska i Michał Lingo, którzy otrzymali tytuły i statuetki dla SUPER ZAWODNIKA. Młode siatkarki z drugiego miejsca awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom dziękujemy, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

zdjęcia z turnieju

Składy drużyn:

Kochanowska Zuzanna, Minkowska Weronika, Witulska Patrycja, Żamojtuk Weronika, Haponik Wiktoria, Trzcińska Ludmiła, Sikorska Milena, Dudzińska Lena, Dzienisowicz Oliwia, Balczun Martyna, Raczkowska Zuzanna, Szczypińska Natalia, Poźniak Julia, Czaplejewicz Paulina, Nelke Ada, Kukicz Aleksandra, oraz:

Lingo Michał, Żmojda Michał, Szyszko Patryk, Kabelis Wojciech, Makal Aleksander, Kaminski Paweł, Szalpuk Hubert, Klimowicz Bartosz, Słyż Jakub, Chłus Wojciech, Piekarski Dominik.