Jesień to kolorowa pora roku, obfitująca w ciekawe zajęcia w zerówce. Nasze dzieci w październiku poznają zwyczaje zwierząt szykujących się do zimy, odkrywają dary jesieni, uczą się rozróżniać drzewa oraz rozpoznają owoce i warzywa różnymi zmysłami.

30 września 2020 roku na stadionie miejskim  84 uczniów klas IV- VIII wzięło udział w XVIII Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce w Biegach Przełajowych.

Witajcie kochane przedszkolaki. W tym tygodniu porozmawiamy o zwierzętach małych i dużych, które możemy spotkać w Polsce i na świecie.

Zerówka 07.10.2020r. gościła u siebie panią policjantkę, która przeprowadziła pogadankę na temat bezpieczeństwa oraz przybliżyła specyfikę pracy policjanta. Nauczyciele oraz dzieci składają serdeczne podziękowania policji za poświęcony czas i ciekawe zajęcia Dziękujemy.

W bieżącym roku szkolnym nasza Szkoła Podstawowa Nr 1 po raz kolejny bierze udział w unijnym "Programie dla szkół". Celem tego Programu jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie spożycia owoców, warzyw i produktów mlecznych w codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania dzięki działaniom towarzyszącym o charakterze edukacyjnym. W programie biorą udział uczniowie klas I - V.

Szkolne koło teatralne zaprasza do obejrzenia spektaklu pt. "Koronawirus".

Link do wideo

Dnia 16 września do naszej zerówki zawitała pani Halina Żukiewicz, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce w biegach przełajowych, które odbędą się 30 września 2020r.

Z każdej klasy IV- VIII startują chętni uczniowie. Zapisujemy się u swojego nauczyciela wychowania fizycznego.

Drogie dzieci maj i czerwiec to okres wielu rodzinnych świąt 15.05 obchodzimy Dzień Rodziny, 26.05 Dzień Matki, 1.06 Dzień Dziecka, a 23.06 Dzień Ojca. Czeka nas dużo wydarzeń o tym właśnie będziemy rozmawiać.

Na naszych zajęciach uczniowie poznają podstawy kodowania.

Kochane Przedszkolaki niebawem wakacje, dlatego w tym tygodniu będziemy o nich rozmawiać. 22 czerwca to kalendarzowy pierwszy dzień lata.

Ósmoklasistka Kamila Chociej oraz szóstoklasiści: Martyna Aniśko i Nathaniel Jurczenia zostali finalistami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przed Podlaskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2019/2020.

Dbając o prawidłowy rozwój dzieci w naszej zerówce stosujemy różne metody i techniki podczas zajęć dzięki, którym uczniowie w łatwy sposób przyswajają nowo poznaną wiedzę, a przy okazji mają sporo dobrej zabawy.

Kochane Przedszkolaki, to jest nasze ostatnie spotkanie z językiem angielskim przed wakacjami. Wspaniale pracowaliście przez cały rok i zasłużyliście na odpoczynek. Dziś przygotowałam piosenki i ćwiczenia, w których poznacie wyrazy związane z latem i wakacjami:
Życzę Wam radosnych, słonecznych wakacji oraz wielu ciekawych przygód.

2020-06-24

Co można robić w domu, skoro musimy w nim zostać? Jak zagospodarować ten czas?Jest bardzo wiele możliwości. Przedstawiamy zdjęcia nadesłane przez Naszych Uczniów.

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.