Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najdłuższy łańcuch bożonarodzeniowy. Każda klasa ma za zadanie wykonać jak najdłuższy  łańcuch i dostarczyć go do 18 grudnia do sali nr 10. Prosimy o spakowanie łańcuchów do pudełek lub  worków foliowych  (należy je podpisać).

Terminy i tematyka spotkań indywidualnych wychowawców z rodzicami:

1. Spotkania indywidualne z wychowawcami klas I a,b,c; II a,b,c,e; III d dnia 10.12.2019 r. w godzinach 15.00 - 17.00 w budynku nr I
  2. Spotkania indywidualne z wychowawcami klas I d,e; II d; III a,b,c,e dnia 12.12.2019 r. w godzinach 15.00 - 17.00 w budynku nr I
  3. Spotkania indywidualne z wychowawcami klas IV - VIII dnia 12.12.2019 r. w godzinach 15.00 - 17.00 w budynku nr II.

W sobotę 30 listopada studenci PUD wyjeżdżają na kolejne zajęcia. Autokar będzie podstawiony na parkingu przy kościele św. Antoniego o godzinie 11.30. Powrót przewidziany jest około godziny 16.00. Zabieramy indeksy i identyfikatory.

10 grudnia (wtorek) na długich przerwach (11.30 - 11.50 oraz 12.35 - 12.55 ) Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich zainteresowanych uczniów do świetlicy szkolnej oraz na korytarz przy szatni na wspólną zabawę. Masz ciekawą grę planszową? - przynieś ją do szkoły i zagraj z kolegami i koleżankami z klasy.

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem - powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Czy święto Misia jest potrzebne? "Oczywiście, że tak!" - odpowiadają zgodnie dzieci i rodzice.

W dniu 29 listopada 2019 roku o godz. 9:50 na sali gimnastycznej odbędzie się Olimpijka klas I-III. Około godz. 10:00 - starują klasy I, 10: 30 - klasy II, 11: 00 - klasy III. Zapraszamy do kibicowania najmłodszym.

komunikat organizacyjny

6 grudnia uczniowie klasy 1c odwiedzili Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Sokółce.

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości. Był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji.

W dniu 21 listopada obie grupy przedszkolne odwiedził nauczyciel doradztwa zawodowego, który przybył z pomocnikiem żabką Felixem.

Cele:

• przybliżenie postaci i popularyzacja utworów Adama Mickiewicza - patrona naszej szkoły

W sobotę, 30 listopada studenci PUD wzięli udział w zajęciach "Poszukiwacze zaginionej energii" oraz "Mechanika może być ciekawa".

23 listopada 26 uczniów naszej szkoły zostało studentami PUD przy Politechnice Białostockiej.

Serdecznie zachęcamy uczniów klas IV- VIII naszej szkoły do uczestnictwa w Mikołajkowych Zawodach Łyżwiarskich pod Patronatem Burmistrza Sokółki, które odbędą się w piątek, 6 grudnia 2019 na Miejskim Lodowisku od godziny 11.30.

Zapisy prowadzą nauczyciele wychowania fizycznego.

Witamy uczniów SP1. Zapraszamy do przeczytania Kuriera Uczniaków.

Kurier Uczniaków 1 (39) 2019/2020

Zbiórka makulatury.

Nie wyrzucaj starych gazet, książek ani zeszytów do śmieci! Przynieś je w piątek 29 listopada w godzinach od 7.50 do 9.30 do magazynów, które znajdują się za budynkiem szkoły (parking) i zrób dobry uczynek Matce Ziemi.

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.