21 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, mili i zapominają o wszelkich sporach i waśniach.

16 oraz 17 stycznia były to dni zupełnie wyjątkowe, nie tylko z racji zbliżających się ferii zimowych, ale również dlatego, że można było przyjść do szkoły w piżamie.

Dnia 15 stycznia uczniowie klas I-III z inicjatywy MSU przyszli do szkoły ubrani na niebiesko, aby porozmawiać o zbliżających się feriach zimowych.

Mikołajki. Grudzień to czas, kiedy przygotowujemy się do świąt Bożego Narodzenia. Tak jest również w grupie maluszków.

Uczniowie DSU zorganizowali konkurs w klasach IV - VIII. Zadaniem poszczególnych klas było wykonanie najdłuższego łańcucha choinkowego. Uczniowie „walczyli” o Dzień Bez Stresu – czyli dzień bez kartkówek, sprawdzianów i odpowiedzi ustnych. Rywalizacja była ogromna.

W piątek, 10. stycznia uczniowie klasy VIII B wspólnie z wychowawcą panią Dorotą Kozak - Mucuś i szkolnym doradcą zawodowym panią Martą Doroszkiewicz odwiedzili działające firmy w naszym mieście: zajazd "Bakunówka” oraz kawiarnia "Stara Szkoła”. Podczas tych spotkań młodzież poznała ciekawe zawody i miejsca pracy oraz miała możliwość zadawania pytań.

W dniu 17. 01. 2020 r. planujemy rozegrać XXI Mistrzostwa Szkoły w Łyżwiarstwie Szybkim. Godz. 9.00 start klas 0-III, 10.00 start klas IV-VIII. Do pobrania: regulamin, zgody klas 0-III.
Serdecznie zapraszamy.

16 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Sokółce odbył się Międzyszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych.

We środę 8 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy.

W finałowym 28 koncercie WOŚP, który odbył się w sokólskim kinie na scenie zaprezentowały się nasze mażoretki.

Postanowienia noworoczne nauczycieli i uczniów, cechy idealnego nauczyciela i ucznia, kącik miłośników zwierząt, jak przyjemnie spędzić ferie, popisy aktorskie uczniów klasy Ia, jak przygotować się do Dnia Babci i Dnia Dzidka - to wszystko znajdziesz w tym numerze Kuriera Uczniaków.

16.12 (poniedziałek) nasze przedszkolaki obejrzały przepiękny spektakl na podstawie baśni H. Ch. Andersena pt. "Brzydkie kaczątko".

Zakończmy pierwszy semestr na wesoło :) Samorząd Uczniowski ogłasza ostatni czwartek  nauki w I semestrze (16 stycznia) Dniem Śpiocha i Dniem Szalonej Fryzury.

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.