Przekazuję linki do 8. zajęć z doradztwa zawodowego dla uczniów klas VII i VIII z kwietnia 2020: 

Zadania są łatwe i mam nadzieję nic nie będzie sprawiało problemów. 

Pragniemy poinformować, iż termin składania prac na konkurs plastyczny "Wielkanocne fantazje" zostaje przedłużony.
Prace można będzie składać jeszcze przez 3 dni po powrocie do szkoły.

Monika Tolko
Dorota Sańko

Odrobinę teatralnej magii zaprezentowały dzieci z klas I-III przedstawiając interpretację znanej i lubianej baśni braci Grimm „Kopciuszek”. Dowcipny wierszowany tekst, świetna gra małych aktorów, kolorowa scenografia, barwne stroje i taniec – przyciągały uwagę małych widzów.

Małpka Cheeky i Dinozaur Dex bardzo za Wami tęsknią i nie mogą się doczekać, kiedy znów usłyszą Wasze głośne "Hello!". Przesyłam link do zadań, mam nadzieję, że sprawią Wam trochę radości i będziecie się dobrze bawić podczas ich wykonywania.

http://linoit.com/users/ewaglazewska9/canvases/Easter

Ewa Głażewska

11 marca 2020 roku młodzi matematycy z naszej szkoły wzięli udział w XIII Szkolnym Konkursie Matematycznym o tytuł Super Matematyka.

21 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza odbył się coroczny Konkurs Języka Angielskiego Trzecioklasistów Junior Champions.

Drodzy Rodzice

Serdecznie zachęcamy wszystkich do codziennych, kreatywnych zabaw z dziećmi. Tematyka naszych zajęć jest związana z wiosną oraz Wielkanocą.

Burmistrz Sokółki wraz z Politechniką Białostocką informuje, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników inicjatywy “Podlaski Uniwersytet Dziecięcy” zajęcia zaplanowane w marcu zostają przełożone na inny termin.  

Samorząd Uczniowski klas 4 - 8 ogłasza konkurs "Rozpoznaj nauczyciela na podstawie jego zdjęcia z dzieciństwa". Plakat ze zdjęciami nauczycieli znajdziecie w gablocie przy schodach prowadzących na parter budynku.

Przygotowaliśmy Ci zadania do samodzielnego wykonania, abyś nie zaniedbał swojej sprawności fizycznej.  Zapraszamy do ćwiczeń

W sobotę 7 marca w Szkole Podstawowej nr 47 w Białymstoku odbyło się podsumowanie XIII Konkursu „Mistrz Origami”.

Regulamin I Turnieju Szkolnego w Układaniu Kostki Rubika

Nauczyciele wychowania fizycznego zachęcają wszystkich uczniów do systematycznego wykonywania ćwiczeń fizycznych w domu indywidualnie lub w gronie domowników. Ciekawą propozycję znajdziecie na portalu Wordwall.

wf w domu online

4 marca 2020 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza odbył się I Turniej Szkolny w Układaniu Kostki Rubika dla uczniów klas IV- VII.

Poczta walentynkowa to doskonała okazja, aby wyznać miłość swojej sympatii lub sprawić przyjemność zaprzyjaźnionej osobie. Co ważne, można to zrobić anonimowo.

Podkategorie

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.