14 marca 2024r. w naszej szkole odbył się III Gminny Pokaz Talentów pod patronatem Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej.

14 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce odbył się IX Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas I - III o tytuł "Super Matematyka".

20 lutego 2024 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Sokólskiego Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Szkolne Koło PCK Kropelka wraz z Samorządem Szkolnym  serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, zarówno uczniom jak i ich rodzicom, za tak hojny udział w akcji „Klasowy zajączek”.

7 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Sokółce odbył się XVI Szkolny Konkurs Matematyczny klas I - III o tytuł "Super Matematyka".

W czwartek, 29 lutego 2024 roku, w naszej szkole odbył się niezwykły dzień klocków Lego, zorganizowany przez mały samorząd szkolny. Uczniowie klas 1-3 mieli okazję bawić się i uczyć, wykorzystując kolorowe klocki, które rozwijają wyobraźnię, kreatywność i umiejętności manualne.

W dniu 29 lutego 2024 roku w naszej szkole odbyła się jedenasta edycja Międzyszkolnego  Konkursu Języka Angielskiego pod nazwą Junior Champions. W konkursie wzięło udział 28 uczniów klas trzecich ze szkół w gminie Sokółka.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego jest obchodzony 21 lutego. Jego celem jest zwrócenie uwagi na różnorodność językową świata jako dziedzictwa kulturowego.

W tym roku nasza szkoła świętowała Walentynki w wyjątkowy sposób. Mały Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie mieli możliwość napisania kartek walentynkowych dla swoich kolegów i koleżanek z klas, a także dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.

Najlepsi uczniowie szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Sokółka po raz 16 otrzymali z rąk Burmistrza Sokółki Ewy Kulikowskiej stypendia naukowe za wybitne wyniki w nauce. 16 lutego 2024 roku nagrodzeni zostali uczniowie za I semestr 2023/2024.

15 lutego 2024 roku już po raz trzeci w naszej szkole odbył się Szkolny Przegląd Talentów. Występy zostały podzielone na cztery części: taniec klas 1-3, taniec klas 4-8, śpiew klas 1-8 oraz gra na instrumentach i inne talenty.

Dzień dzisiejszy i historia szkoly.