W tym roku nasza szkoła świętowała Walentynki w wyjątkowy sposób. Mały Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie mieli możliwość napisania kartek walentynkowych dla swoich kolegów i koleżanek z klas, a także dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.

Dzień Walentynek rozpoczął się od uroczystego otwarcia skrzynek walentynkowych, do których uczniowie mogli wrzucać swoje listy. Członkowie samorządu rozdawali walentynki, dbając o to, aby każda z nich trafiła do właściwej osoby. Radość i śmiech wypełniły korytarze, gdy dzieci otrzymywały kolorowe kartki pełne ciepłych słów. To była wspaniała okazja do wyrażenia sympatii i przyjaźni, a także do nauki empatii i życzliwości.

Beata Grecka