23 listopada 2023 r. rozegraliśmy   Olimpijkę  klas I-III  o Puchar Dyrektora Szkoły .Drużyny liczyły po 10 osób z każdej klasy. Zawodnicy musieli pokonać bezbłędnie i jak najszybciej kolejno 5 torów przeszkód.

Za zdobyte miejsca na każdym torze zostały przyznane punkty, suma których decydowała o klasyfikacji końcowej. W przeprowadzeniu zawodów pomogły uczennice z klasy VII e. Rywalizacja dostarczyła wielu emocji zarówno startującym, jak też wychowawcom i widzom. Uczniów do startu przygotowały wychowawczynie na podstawie opisów. Każde dziecko biorące udział w zawodach otrzymało słodki upominek, a zdobywcy miejsc I - III medale, które wręczył  Dyrektor. Zwycięskie zespoły będą reprezentować naszą szkołę w Mikołajkowej Olimpijce o Puchar Burmistrz Sokółki  . <zdjęcia>

Oto wyniki:

klasy I
I miejsce - I a - 52 pkt
II miejsce - I b - 46 pkt
III miejsce - I c - 40 pkt


klasy II
I miejsce - II a - 55 pkt
II miejsce - II c - 39 pkt
III miejsce - II b - 36 pkt
IV miejsce - II d - 33 pkt


klasy III
I miejsce - III d - 47 pkt
II miejsce - III b - 44 pkt
III miejsce - III c - 42 pkt
IV miejsce - III a - 41 pkt