Co to jest pasja? Może nią być to co lubisz robić, coś co dla Ciebie jest interesujące i przyjemne, coś co pozwala Ci się zatracić. Pasje pobudzają zmysły, wyzwalają pozytywne emocje i nadają życiu kierunek.

Pasja może być związana z talentem, ale nie musi. Możemy ją odkryć praktycznie w każdym momencie życia. Pani Ewa Krychniak pracująca w naszej szkolnej bibliotece pasjonuje się zbieraniem zakładek do książki. Jest to jej jedna z pasji. Zbierane przez nią zakładki pochodzą z jej podróży, są prezentami od rodziny i znajomych. Wyszukuje też oryginalnych zakładek w internecie, ale największą przyjemność sprawia jej zrobienie zakładki własnoręcznie.

W październiku mogliśmy zobaczyć w bibliotece szkolnej wystawę zakładek do książki z kolekcji p. Ewy. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem oglądali każdy eksponat. Mogli też wysłuchać krótkiej pogadanki na temat znaczenia i funkcji zakładek.

Galeria zdjęć