1 lutego w oddziale przedszkolnym odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Dzieci sprawiły wszystkim zaproszonym gościom ogromną radość oraz wywołały wiele uśmiechów na twarzy.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego wspólnie ze swoimi paniami przygotowały krótką inscenizację wraz z tańcami. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci   zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Kolejnym punktem imprezy była wspólna zabawa. Przedszkolaki wraz z Babciami i Dziadkami brały udział w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, taniec na gazetach, jaka to melodia i wiele innych.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną, uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Red. Katarzyna Wysztygiel