Drukuj
Kategoria: wydarzenia
Odsłony: 658

24 kwietnia 2024 roku 21 pływaków z naszej szkoły wystartowało w finałach wojewódzkich ID i IMS w Pływaniu. Indywidualnie 4 dziewczęta wróciły z zawodów z medalami.

Bezkonkurencyjna Paulina Breczko obroniła tytuł  sprzed roku i ponownie została mistrzynią województwa w pływaniu stylem dowolnym. Zdradziła, że to jej 127 medal w sportowej karierze. Wicemistrzyniami województwa ze srebrnymi medalami zostały: Aleksandra Stupak i Aleksandra Joszczyk w stylu grzbietowym oraz Kornelia Baciocha w stylu klasycznym.

Sztafety dziewcząt młodszych i starszych wywalczyły brązowe medale.

W klasyfikacji ogólnej szkół obie reprezentacje żeńskie stanęły na trzecim stopniu podium igrzysk.

zdjęcia

Skład sztafety 6x50m IMS: Breczko Paulina, Paszko Anastazja, Chwiedźko Zuzanna, Stupak Aleksandra, Baciocha Kornelia, Czarnowicz Aleksandra.

Skład sztafety 6x25m ID: Kozaczyńska Maja, Kozaczyńska Ada, Zajkowska Joanna, Nelke Ada, Matys Lena, Joszczyk Aleksandra.

Ponadto w zawodach brali udział: Kondrat Elena, Tur Aleksandra, Firs Aleksandra, Stackiewicz Filip, Gremza Dawid, Piekarski Dominik, Pezowicz Sebastian, Pezowicz Krystian, Fiedorowicz Mateusz.

Wszystkim zawodnikom oraz ich klubowym trenerom bardzo dziękujemy i gratulujemy!