Olimpijka przedszkolaków Drukuj Email
Oceny: / 10
KiepskiŚwietny 
Redaktor: Tomasz Mucuś   
26.03.2010.

olimNiewątpliwie brakowało w kalendarzu imprezy sportowej dla najmłodszych. Lukę uzupełniła Olimpijka Przedszkoli o Puchar Burmistrza Sokółki, która została rozegrana 26 marca 2010 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im Adama Mickiewicza w Sokółce. Zespoły wystawiły wszystkie sokólskie Samorządowe Przedszkola oraz nasza szkoła, w której znajdują się "zerówki". Licznie przybyli również rodzice a nawet dziadkowie, by wspierać swoje pociechy.

 

Zawody rozegrano na czterech przygotowanych torach przeszkód w formie wyścigów rzędów. Poszczególne elementy ruchowe były dostosowane do wieku młodych uczestników. Przedszkolaki nieco przeżywały swój występ. Większość po raz pierwszy miała okazję rywalizować z innymi. Niemniej ważniejsza od rywalizacji była zabawa, której nie brakowało! Emocje udzieliły się także opiekunom najmłodszych, którzy cieszyli się z udanego występu swoich podopiecznych. Warto organizować, startować i bawić się w tego typu zawodach. Po zakończeniu i wręczeniu pamiątkowych pucharów wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek.

<<galeria fotograficzna>>

<<komunikat końcowy>>

Zmieniony ( 28.03.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »