Zawody szkolne w łyżwiarstwie szybkim 2017… Pogoda pozwoliła, by przed feriami pościgać się na lodowisku (nie zawsze tak było). Niestety frekwencja nie była zbyt duża z powodu panującej grypy.
20 stycznia 2017 roku o godz. 10:00, przy -2oC mrozu 93 uczniów naszej szkoły wzięło udział w zawodach. We wszystkich kategoriach wiekowych walka była zacięta a najlepsi otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy.
A oto najlepsi z najlepszych:
Kl. „O”:
Dziewczęta:
I miejsce- Minkowska Weronika- 0b
II miejsce- Dudzińska Lena- 0a
III miejsce-Julia Kiszkiel- 0b
Chłopcy klas – "0"
I miejsce- Makar Aleksander- 0b
Kl. I:
Dziewczęta:
I miejsce- Andruszkiewicz Paulina-Ib
II miejsce- Wiktoria Greś-Ia
III miejsce- Cydzik Zuzanna- Ib
Chłopcy: :
I miejsce- Żyliński Szymon -Ia
II miejsce- Tokarewicz Sławomir -Ia
Kl. II:
Dziewczęta:
I miejsce- Ochrymiuk Marlena- IId
II miejsce- Maria Maliszewska -IIe
III miejsce-Baranowska Julia -IIe
Chłopcy:
I miejsce- Dziaduła Filip - IId
II miejsce- Niewiński Gabriel- IIc
III miejsce -Żukiewicz Błażej - IIa
Kl. III:
Dziewczęta:
I miejsce- Malewicz Kornelia -IIIa
II miejsce- Parchanowicz Maria - IIId
III miejsce-Nowosada Maja - IIId
Chłopcy:
I miejsce- Grecki Kacper - IIIe
II miejsce- Andruszkiewicz Mateusz -IIIe
III miejsce -Kulmaczewski Damian -IIIb
Kl. IV:
Dziewczęta:
I miejsce- Woronowicz Hanna -IVc
II miejsce- Matczak Małgorzata -IVa
III miejsce- Sienkiewicz Arletta - IVa
Chłopcy:
I miejsce- Konrad Oskar -IVc
II miejsce- Grzenkowicz Sebastian -IVc
III miejsce -Rochalski Brajan -IVa
Kl. V:
Dziewczęta:
I miejsce- Obrembalska Emilia Vc
II miejsce- Bałakier Kornelia - Vc
III miejsce- Reszuta Weronika - Vb
Chłopcy:
I miejsce- Czaplejewicz Paweł - Vc
II miejsce- Bartulewicz Kacper - Vc
III miejsce- Słoma Jakub - Vc
Kl. VI:
Dziewczęta:
I miejsce- Andrzejewska Paulina -VIc
II miejsce- Raczkowska Monika -VIc
III miejsce-Dargiewicz Weronika -VId
Chłopcy:
I miejsce- Szamreta Michał -VIc
II miejsce- Zielenkiewicz Konrad-VIc
III miejsce Czopur Sebastian- VIc
M. Kasperuk