20 kwietnia 2023 w naszej szkole odbył się Szkolny Przegląd Talentów. Pokaz podzielony był na trzy etapy.

Dyrekcja szkoły powitała uczestników i widzów, życząc wszystkim dobrej zabawy. Jako pierwsi na scenie pojawili się uczniowie z klas pierwszych i drugich, po nich uczniowie klas trzecich, a przegląd zakończyli uczniowie klas IV-VIII. Widzowie mieli okazję posłuchać utworów znanych wokalistów w interpretacji naszych młodych artystów, gry na instrumentach, takich jak: skrzypce, saksofon, dzwonki chromatyczne, akordeon, trąbka i waltornia, obejrzeć występy taneczne solowe i zespołowe, układy gimnastyczne oraz popisy sportowe. Mimo iż występującym towarzyszyła trema, to potrafili ją opanować i pokazać się z jak najlepszej strony. Pokaz wzbudził entuzjazm publiczności, a występy zostały nagrodzone gorącymi brawami.

Galeria zdjęć: Ewa Krychniak