Dzień bez plecaka

Jedną z popularnych w ostatnim czasie akcji jest tzw. Dzień bez plecaka. To czas, w którym uczniowie przynoszą do szkoły książki w czymś, co nie jest plecakiem.

Zadanie wymaga kreatywności i pobudza wyobraźnię.Pomysłowość uczniów nie miała granic. Plecaki zastąpiły przez niekonwencjonalne i bardzo pomysłowe opakowania. Na szkolnych korytarzach można było ujrzeć m.in.: wózki sklepowe, walizki, wanienki, wiadra, kaski, garnki.

Dzień Gier Zapomnianych

Planszówkowe rozgrywki to nie tylko sposób na relaks podczas przerw i ciekawą rozrywkę, ale także zajęcie, które wspiera rozwój naszej wiedzy i wyobraźni.  To prawdziwy sport intelektualny, angażujący kluczowe obszary naszego myślenia, takie jak: pamięć, planowanie, czy liczenie. A co najważniejsze - spotkanie przy grach planszowych to idealna, łącząca pokolenia okazja do spędzenia czasu z innymi ludźmi.