Zbieranie nakrętek to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologicznych, której celem jest pomoc chorym i poszkodowanym przez los. W naszej szkole organizowana jest „NAKRĘCONA AKCJA DLA MAXA”.

Maximilian to mieszkaniec Białegostoku. Urodził się z wadą genetyczną tzw. Zespół Downa. Aby móc prawidłowo się rozwijać potrzebuje rehabilitacji, konsultacji lekarskich oraz udziału w turnusach rehabilitacyjnych.
Najważniejszym elementem tej akcji jest pomoc rodzicom Maxa w zbiórce pieniędzy na opłacenie turnusu rehabilitacyjnego dla ich syna. Zebrane nakrętki pozwolą sfinansować rehabilitację i leczenie.
Nakrętki zbieramy do stelażowego serca przed szkołą (budynek I i II) do końca marca.

Działamy na MAXA !
MSU