Karnawał to miła, szalona, pełna smaków, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu wspaniałych przeżyć i radości. Tak też było u nas 17 stycznia 2023 roku.

To był wyjątkowy dzień dzięki firmie animacyjnej 'Ogarnij Bazę” z Białegostoku, która wprowadziła nas w niesamowity klimat. Prowadzący zachęcali do tańca przy skocznej muzyce, którą dzieci dobrze znały, a często nawet wtórowały jej głośno śpiewając. Dodatkową atrakcją były konkursy, zabawy z balonami, pląsy i zjazdy na dmuchanej zjeżdżalni.
Dzieci nie zapomniały również o przygotowaniu karnawałowych strojów. Tego dnia można było spotkać: wróżki, kotki, Indian, piratów, super bohaterów i wiele innych barwnych postaci, których nie sposób zliczyć.

Na balu nie mogło również zabraknąć Mikołaja, który przyniósł drobne upominki, zatańczył z uczestnikami balu. W salach lekcyjnych czekał na dzieci słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, a w niektórych pizza.
Bal stanowił doskonałą okazję do integracji grupy, rozwinięcia umiejętności interpersonalnych oraz przyczynił się do wzmocnienia więzi między uczniami. Tego dnia wszyscy świetnie się bawili w atmosferze pełnej życzliwości i współpracy.

Katarzyna Wysztygiel

Galeria zdjęć