Drukuj
Kategoria: wydarzenia
Odsłony: 1434

W ogólnopolskim finale Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 26.10.2022 roku w Tomaszowie Lubelskim nasza 6- osobowa sztafeta dziewcząt uplasowała się na 12 miejscu. Na starcie zawodów stanęło 17 zespołów reprezentujących wszystkie województwa Polski.

Już sam udział w tak prestiżowej imprezie sprawił naszym zawodniczkom wiele satysfakcji. Dały z siebie wszystko choć wiedziały, że stają do rywalizacji z rówieśniczkami z wielu szkół sportowych z całego kraju. I choć wróciły bez medali, zdobyły bardzo cenne dla sportowców doświadczenie.