15 czerwca 2022 r. o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza w Sokółce Pan Dyrektor Adam Bitiucki rozpoczął swoim wystąpieniem Bal Ósmoklasistów. Przywitał wychowawców, rodziców i młodzież klas ósmych. Podziękował wychowawcom za trud włożony w kształcenie młodzieży, rodzicom za przygotowanie balu i zaprosił uczniów do wspólnej zabawy oraz do poczęstunku.

To był wieczór pełen wrażeń i radosnej zabawy. Uczniowie brawurowo wykonali „belgijkę” i wiele innych ciekawych tańców, włączając również wychowawców do wspólnej zabawy. Wszyscy świetnie się bawili do późnych godzin wieczornych, co widać na załączonych zdjęciach. Należy podkreślić, że rodzice ósmoklasistów zadbali o niepowtarzalną atmosferę, tak aby ich pociechy na długo zapamiętały ten wyjątkowy bal.

Anna Ponikwicka