Dnia 7 lipca 2021r w Szkole Podstawowej nr 1 im. A. Mickiewicza w Sokółce panie: Dorota Sańko i Karolina Onoszko uzyskały stopień nauczyciela kontraktowego.

Obie nauczycielki wykazały się ogromną inicjatywą w podejmowaniu szeregu działań wzbogacających metody pracy, które umożliwiały wszechstronny rozwój dzieci. Wykazały się podmiotowym podejściem do wychowanków, doceniając ich indywidualność i potrzeby. Doskonale współpracowały z rodzicami, mimo utrudnionych warunków spowodowanych pandemią. Podnosiły swoje kwalifikacje, wprowadzając nowoczesne metody pracy. Odbyty staż dał im wiele satysfakcji .

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w kolejnych latach pracy w szkole.

Dziękuję za pracę w komisji kwalifikacyjnej pani Marii Krupa oraz opiekunkom stażu paniom: Małgorzacie Kasperuk i Pauli Dowgiert.