We środę 8 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy.

Na początku przedszkolaków przywitała pani dyrektor i życzyła wszystkim dzieciom udanej, miłej i pełnej radości zabawy. Przedszkolaki przebrane w kolorowe stroje bohaterów znanych bajek i postaci z dumą prezentowali swoje stroje. Wśród uczestników balu były wróżki, księżniczki, policjanci, zwierzątka, ale również nie zabrakło też piratów, Batmana, Spidermana czy innych barwnych postaci. Elfy urozmaicały zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani brawami. Dzieci chętnie uczestniczyły w wesołych tańcach i pląsach a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Popisy taneczne i liczne zabawy umiliły dzieciom ten niecodzienny czas. Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Przedszkolaki wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Paula Dowgiert