We wtorek, 24 września na stadionie OSiR w Sokółce odbyły się Mistrzostwa SP1 w Biegach Przełajowych. Około godziny 13-tej XVII już edycję zawodów oficjalnie otworzył dyrektor szkoły pan Adam Bitiucki, a chwilę później usłyszeliśmy pierwszy sygnał startu.
W tegorocznych zawodach udział wzięło 118 osób z klas IV- VIII. Zawodnicy za zdobycie miejsc na podium otrzymali z rąk pana dyrektora pamiątkowe medale i dyplomy a miejsca 4-6 nagrodzono dyplomami.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy postanowili kibicować zawodnikom na trasie biegu i nagradzali ich brawami.
fotorelacja (link):
Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych 2019
Wyniki:
Klasy 4 dziewczęta
1 Andruszkiewicz Paulina 4b
2 Czaplejewicz Paulina 4b
3 Kalenik Magdalena 4b
4 Greś Wiktoria 4b
5 Cydzik Zuzanna 4b
6 Witulska Patrycja 4b
Klasy 4 chłopcy
1 Grzenkowicz Damian 4a
2 Żyliński Szymon 4b
3 Dobrenko Artur 4b
4 Tokarewicz Sławomir 4b
5 Rokicki Ksawery 4a
Klasy 5 dziewczęta
1 Piktel Maja 5a
2 Ochrymiuk Marlena 5d
3 Andrejczyk Julia 5d
4 Baranowska Julia 5e
5 Górska Natalia 5b
6 Salik Julia 5a
7 Pacewicz Martyna 5a
8 Kosakowska Paulina 5a
9 Klej Aleksandra 5b
10 Biegańska Roksana 5a
11 Hołownia Anna 5d
12 Mikulska Klaudia 5d
Klasy 5 chłopcy
1 Zabłocki Szymon 5e
2 Niewiński Gabriel 5c
3 Dziaduła Filip 5d
4 Żukiewicz Arkadiusz 5d
5 Tomaszczyk Kacper 5c
6 Rećko Mateusz 5c
7 Pietrołaj Tymoteusz 5b
8 Zajkowski Jan 5a
9 Żukiewicz Błażej 5a
10 Janucik Jakub 5c
11 Zajkowski Mateusz 5d
12 Suchocki Dawid 5d
13 Godlewski Piotr 5c
14 Jagielski Piotr 5a
15 Muczko Damian 5d
Klasy 6 dziewczęta
1 Malewicz Kornelia 6e
2 Narbutt Emilia 6a
3 Malicka Monika 6c
4 Sołowiej Oliwia 6d
5 Zubrzycka Karolina 6e
6 Górska Emilia 6d
7 Żmurda Dominika 6e
8 Czaplejewicz Natalia 6d
9 Minczewska Wiktoria 6a
10 Kiszkiel Kornelia 6c
11 Rećko Natalia 6b
12 Stasiulewicz Dominika 6c
13 Zubrzycka Maja 6e
14 Kunowska Magdalena 6c
15 Troć Julia 6c
16 Jakimik Wiktoria 6e
17 Matuk Izabela 6c
18 Szydłowska Daria 6a
19 Breczko Zuzanna 6c
20 Łapicz Zuzanna 6e
21 Godlewska Anna 6e
22 Milczarska Amelia 6c
23 Sawoń Katarzyna 6c
Klasy 6 chłopcy
1 Zaniewski Miłosz 6d
2 Mucuś Szymon 6b
3 Biziuk Łukasz 6b
4 Gejdel Arkadiusz 6d
5 Leosz Dominik 6c
6 Olechno Marcin 6e
7 Jurczenia Nathaniel 6d
8 Cilulko Michał 6a
9 Jasielczuk Jakub 6c
10 Andruszkiewicz Mateusz 6e
11 Gejdel Szymon 6d
12 Taudul Przemysław 6b
13 Piekarski Kamil 6d
14 Lingo Mateusz 6e
15 Bajeński Sebastian 6b
16 Pacewicz Piotr 6b
17 Modrzewiecki Mateusz 6e
18 Dyszkiewicz Jakub 6d
19 Sokołowski Wiktor 6e
20 Koper Jakub 6c
21 Dykiel Aleksander 6c
22 Jackiewicz Dawid 6c
Klasy 7 dziewczęta
1 Sałak Zofia 7c
2 Woronowicz Hanna 7c
3 Plichta Oliwia 7c
4 Skalimowska Oliwia 7c
5 Radel Oliwia 7a
6 Siemieńczuk Maria 7b
7 Jóźwik Wiktoria 7b
Klasy 7 chłopcy
1 Taudul Sebastian 7a
2 Kochanowicz O 7c
3 Panasiuk Maciej 7a
4 Markowski Sebastian 7c
5 Skobel Filip 7c
6 Grzenkowicz Sebastian7c
7 Kułak Damian 7c
8 Stupak Bartosz 7a
Klasy 8 dziewczęta
1 Sawicka Zofia 8b
2 Majtas Natalia 8c
3 Leosz Gabriela 8b
4 Malinowska Aleksandra8c
5 Lewosz Kornelia 8a
6 Szumicka Julia 8a
7 Miltyk Anna 8a
Klasy 8 chłopcy
1 Lewicki Adam 8c
2 Zajkowski Piotr 8a
3 Lewosz Julian 8b
4 Dzienis Damian 8a
5 Wójcik Mateusz 8a
6 Szumiło Marcin 8b
7 Kretowicz Dawid 8b
8 Dargiewicz Jakub 8a
9 Zajkowski Kamil 8c
10 Tomaszewski Karol 8b
11 Bajkowski Patryk 8b
12 Czopur Szymon 8b
13 Bułach Krystian 8c