W etapie szkolnym XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia wzięło udział 16 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy rozwiązywali test sprawdzający wiedzę z zakresu istniejących zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony zdrowia oraz zasad zdrowego stylu życia.

Do etapu rejonowego Olimpiady zakwalifikowały się następujące uczennice: Maja Garkowska z kl. IIIgc, Agnieszka Tryzna z kl.III gd, Weronika Malewicz z kl.III gc. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Akcje charytatywne

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w zbiórkach pieniężnych ,"Zbieramy na wyprawkę" zorganizowanych przez PCK. Akcje zostały przeprowadzone w Stokrotce i w Tesco. Zebrana kwota 465 zł została przeznaczona za zakup odzieży dla uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Uczestnikami akcji były:
Raczkowska Weronika kl.IIIge
Mancewicz Nikola kl.IIIge
Mozalewska Klaudia kl.IIIge
Kuryłowicz Aleksandra kl.IIIgf
Trembowska Julia kl.IIIgf
Maliton Paula kl.IIIgf
Sawicka Zofia kl.VIIIa
Nowik Emilia kl.VIIIb

Dziękujemy naszym uczennicom za poświęcony czas wolny, duże zaangażowanie oraz bezinteresowną pomoc.

Małgorzata Sawicka