1 marca w Bibliotece Publicznej w Sokółce odbyły się warsztaty "Jestem wartościowym człowiekiem" przeprowadzone przez pedagog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej - Martę Szutko-Biernacką. W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy IVd ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sokółce.

Dzieci przeszły prawdziwy trening budowania pozytywnej samooceny. Żywa dyskusja pochłonęła wszystkich. Czwartoklasiści zastanawiali się między innymi nad znaczeniem pojęcia "wartość".

Po wykonaniu ćwiczenia z kartami pracy uczniowie doszli do wniosku, że na całym świecie nie ma dwóch takich samych osób. Każdy jest inny, posiada inne cechy, zainteresowania i to czyni nas osobami wyjątkowymi, unikalnymi i wartościowymi.

Dziękuję pani Marcie za przeprowadzenie interesujących warsztatów, a pani Kasi z Biblioteki Publicznej - za organizację spotkania.

Wychowawczyni klasy IV D - Joanna Zajczyk

Zdjęcia dzięki uprzejmości pracowników Biblioteki Publicznej