Uczniów biorących udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, zapraszam 4 grudnia 2019 r. (środa), na godzinę 9.30 do budynku II Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza, przy ulicy Mickiewicza 2A (byłe gimnazjum), sala 209 (II piętro) .

Plan zebrań rodziców w dniu 7 listopada 2019 roku.

1. godz. 16:00 - kl. IIa, b, c, d, e oraz IIIa i IIIb, oddziały przedszkolne w budynku nr I
  2. godz. 17:00 - kl. IV - VIII w budynku nr II i klas Ia, b, c, d, e i IIIc, d, e w budynku nr I
  3. O godz. 16:30 spotkanie rodziców z policją na sali gimnastycznej w budynku nr I

Szanowni Rodzice,
Uprzejmie informuję, iż Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce przetwarza następujący zakres Państwa danych osobowych: imię i nazwisko dziecka, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce urodzenia, adres zamieszkania lub pobytu i adres korespondencyjny, PESEL, adres e-mail, telefon, miejsce i adres pracy rodziców lub opiekunów prawnych, treść orzeczenia bądź opinii Poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz orzeczeń i zwolnień lekarskich, data przyjęcia do szkoły, klasa, semestr, obwód szkolny, przebieg i wyniki nauki, płeć, stan zdrowia, informacja nt. uczęszczania na lekcje religii i lekcje wychowania do życia w rodzinie, informacja nt. specjalnych potrzeb edukacyjnych, wizerunek dziecka. Dane te były pozyskane w wyniku przeprowadzonych czynności rekrutacyjnych oraz w trakcie wypełniania przez szkołę obowiązków wynikających z prawa oświatowego.

W świetle powyższego Pragniemy Państwa poinformować, że:

1.  Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce (dalej: Administrator) , ul. Grodzieńska 43 można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres:  ul. Grodzieńska 43, 16-100 Sokółka., telefonicznie 857113579

2.  Administrator wyznaczył Inspektora danych osobowych (IDO), z którym istnieje możliwość nawiązania kontaktu we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Z inspektorem można się skontaktować w następujący sposób:

- listownie na adres; ul. Grodzieńska 43, 16-100 Sokółka

3. Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO/GDPR).
4. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Państwu prawo do:

- żądania od Administratora dostępu do Państwa danych osobowych,
- żądania od Administratora sprostowania Państwa danych osobowych,
- żądania od Administratora usunięcia Państwa danych osobowych,
- żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych,
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych,
- przenoszenia Państwa danych osobowych,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z powyższych praw można skorzystać za pomocą: poczty tradycyjnej, listownie na adres: ul. Grodzieńska 43, 16-100 Sokółka, za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie 857113579
 Informuję również, że:

Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Administrator Danych Osobowych

Opłaty za obiady w grudniu 2019 roku wynoszą 52,50 zł.

Opłat za obiady można dokonywać na konto nr: 74 1240 5211 1111 0010 8724 5393

W tytule przelewu proszę podawać imię, nazwisko i klasę, do której uczęszcza uczeń.

Opłat dokonujemy do dnia 15 grudnia 2019 roku.